.

.

Име на ирваси на комета Божиќ Орнамент Персонализирано име Керамички украс Орнамент Персонализирано име на бебето сопствено семејство украс Две еднострани образ?

Име на ирваси на комета Божиќ Орнамент Персонализирано име Керамички украс Орнамент Персонализирано име на бебето сопствено семејство украс Две

DEN 159.52

Количина на стоки
Тековен

【Декорација】 Овој украс може да ја украси вашата елка, табели, прозорци, фрижидери, камини, спални соби, кујни, барови, канцеларии и сл 【Подарок】 Овој специјално прилагоден украс не само што може да се користи како украси за Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Новата година, зимата и есента, туку може да се користи и како подарок за вашето семејство, мама, тато и ќерка. Синови, пријатели, соседи, итн. 【Материјал и големина】 Големината е 3 инчи, изработена од висококвалитетна керамика, а рабовите се мазни и рамни. Тоа е многу убав украсен украс. 【Печати】 Двете страни на украсот се печатат со иста шема. Ние користиме модели со висока дефиниција за печатење. Затоа, шемата е многу јасна и нема да избледи. Може да се користи долго време. Во исто време, висококвалитетното печатење може да го направи најдобриот пристоен подарок за вашите пријатели. 【Прилагодување】 Ние поддржуваме кориснички текст и обрасци. Ако ви треба прилагодување, ве молиме контактирајте ме во рок од 24 часа, во спротивно ќе ви го испратиме производот како што е прикажано на сликата, па ако ви треба прилагодување, ве молиме контактирајте ме во рок од 24 часа. Многу се надеваме дека ќе ви обезбедиме производ што ве задоволува, многу ви благодарам. 【Декорација】 Овој украс може да ја украси вашата елка, табели, прозорци, фрижидери, камини, спални соби, кујни, барови, канцеларии и сл. 【Подарок】 Овој специјално прилагоден украс не само што може да се користи како украси за Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Новата година, зимата и есента, туку може да се користи и како подарок за вашето семејство, мама, тато и ќерка. Синови, пријатели, соседи, итн. 【Материјал и големина】 Големината е 3 инчи, изработена од висококвалитетна керамика, а рабовите се мазни и рамни. Тоа е многу убав украсен украс. 【Печати】 Двете страни на украсот се печатат со иста шема. Ние користиме модели со висока дефиниција за печатење. Затоа, шемата е многу јасна и нема да избледи. Може да се користи долго време. Во исто време, висококвалитетното печатење може да го направи најдобриот пристоен подарок за вашите пријатели.

Други карактеристики

Најдобри понуди