.

.

Алаза Божиќни чорапи зимски бели Божиќ симпатични поларни мечки класични персонализирани големи декорации за порибување за семејни празнични сезони за забави Де?

Алаза Божиќни чорапи зимски бели Божиќ симпатични поларни мечки класични персонализирани големи декорации за порибување за семејни празнични

DEN 79.84

Количина на стоки
Тековен

Божиќен дизајн на темата : Колку и да е пријатно како зимски џемпер, нашите чорапи додаваат топол допир на мантилот, нејзините графики и бои даваат многу Божиќно чувство што се идеални за прикажување на вистинската природа на сезоната, тој симпатичен дизајн ќе донесе светлина и радост Во вашиот дом, одличен додаток на украси за одмор, висат јамка, лесно закачете го Божиќното порибување на Божиќни дрвја, камини, закачалки Со најсовремена технологија за дигитално печатење, долготрајни смели бои висат јамка, лесно закачете го Божиќното порибување на Божиќни дрвја, камини, закачалки. Со најсовремена технологија за дигитално печатење, долготрајни задебелени бои и јасна слика, машина за перење, може да има мали разлики во бојата помеѓу сликата и она што го добивте. Можете да соберете неколку од овие чудесни божиќни чорапи, како подарок за секој член во вашето семејство и да ги поставите да го чекаат пристигнувањето на Дедо Мраз со Божиќните добрите, да им дадат на членовите на семејството свое посебно чувство за исчекување. Овој симпатичен дизајн ќе донесе светлина и радост во вашиот дом, префект Божиќниот декор за вашето семејство, го прави вашиот дом полн со Божиќна атмосфера.

Други карактеристики

Најдобри понуди