.

.

Аморе Убавица Рачно Изработено Здолниште Од Новогодишна Елка Кадифена Монограмирана Божиќна Празнична Декорација Повеќекратни Големини Празнична Сезона Дедо Мр

Аморе Убавица Рачно Изработено Здолниште Од Новогодишна Елка Кадифена Монограмирана Божиќна Празнична Декорација Повеќекратни Големини Празнична

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Кадифе ЗАБЕЛЕШКА : ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ" ПРОДАДЕНО ОД " ИМЕ НА ПРОДАВАЧОТ, САМО аморе производите ЗА Убавина ШТО ГИ ПРОДАВА Амор Бјут СЕ ЗАГАРАНТИРАНИ ВИСТИНСКИ. Ако нарачате од различен продавач и или производи не се опишани како што е опишано И Немате Повеќе убави рачно изработени производи и пакувања, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Божиќно здолниште во прекрасен кадифе монограмиран За Божиќна И Празнична Декорација. Оваа листа е само за Едно Кадифено Здолниште за Новогодишна Елка. Истиот квалитет кадифе насекаде. Затворање на кадифени врски за да се обезбеди класичен уреден изглед. Ве молиме користете Прилагодете сега форма за да изберете кадифена боја. Ако не се спомене опција за боја, стандардно ќе биде како што е прикажано на сликата на листата. ЗАБЕЛЕШКА : ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ" ПРОДАДЕНО ОД " ИМЕ НА ПРОДАВАЧОТ, САМО аморе производите ЗА Убавина ШТО ГИ ПРОДАВА Амор Бјут СЕ ЗАГАРАНТИРАНИ ВИСТИНСКИ. Ако нарачате од различен продавач и или производи не се опишани како што е опишано И Немате Повеќе убави рачно изработени производи и пакувања, ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Други карактеристики

Најдобри понуди