.

.

Игли за само-навој, надградени игли за шиење од не'рѓосувачки челик за раце, 12 парчиња лесни за игли за шиење на навој за постари лица, лесни странични иглички за шие?

Игли за само-навој, надградени игли за шиење од не'рѓосувачки челик за раце, 12 парчиња лесни за игли за шиење на навој за постари лица,

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

? ? 【Не е лесно да се испадне】 Воведниот раб на дупката има посебен дизајн на лак Спречете ја иглата да ја заглави конецот на облеката и спречете ја конецот во дупката за иглата. ? [Погодно за секого] игли за шиење на рацете се погодни за кожа, тексас, свила, платно, памук, итн. Тоа е идеален избор за постари семејства. Оставете ги сите стари мајки да ги навојат, а потоа користете дебели очила за читање за да ги навојте лесно. ? Мала и исклучителна, добра ригидност. ? [Различни намени] игли за само -навој ве прават добри во правење фино работење. Различни челични игли исполнуваат различни рачни потреби. Погодно е за најголеми дела како што се вез, шиење, ватирање, духовитост и така натаму. ???????????? Навојување на иглата за 1 секунда! - Иглите за само-навој можат лесно да се навојат за помалку од секунда! Лесен и без напор почеток ќе ви заштеди време и ќе ви овозможи да се фокусирате на вашиот проект. Конзистентни квалитетни материјали - Нашите игли за шиење на рацете се изработени од висококвалитетен не'рѓосувачки челик и лесно можат да се навојат преку дебели ткаенини како што се платно и тексас. Тие се исто така отпорни на 'рѓа и корозија за долг живот. 12 избрани игли за шиење на рацете - Сет вклучува 12 игли за само -навој во 3 различни големини, 4 секоја во 1,96 ", 1,65" и 1,5 "големини. Различните големини се погодни за разни ткаенини и барања за шиење.

Други карактеристики

Најдобри понуди