.

.

POW MIA извезена воена лепенка - POW MIA W01S14E

POW MIA извезена воена лепенка - POW MIA W01S14E

DEN 55.20

Количина на стоки
Тековен

Полиестер Само миење на рацете. Направено од 100% полиестер. Печ мери околу 3,5 x 2,5 инчи (различна големина за секоја лепенка). Различна форма за секоја лепенка. Може да се пегла или зашиена. Само миење на рацете. Направено од 100% полиестер. Печ мери околу 3,5 x 2,5 инчи (различна големина за секоја лепенка). Различна форма за секоја лепенка. Може да се пегла или зашиена. Додадете ја нашата најдобра моќ, миа миа, извезена воена лепенка во вашата воена колекција на лепенка. Нашиот избор на закрпи POW MIA вклучува различни дизајни на симболи и букви што претставуваат POW MIA. Овие се 100% извезени закрпи со детално зашивање за секој дизајн на POW MIA. Нашите закрпи се движат во различни форми и големини, како што се тркалезни, правоаголни, штит и други форми, за да можете да изберете совршена лепенка на Pow Mia што сакате. Овие се одлични закрпи што можат да бидат зашиени или пеглани на која било униформа, јакна, кошула, палто или на која било друга облека.

Други карактеристики

Најдобри понуди