.

.

Chictry Unisex цврста боја сунѓер влошки за рамо гел влошки за притискање на рамото на рамото за засилување на тесен рамо за шиење на рамото

Chictry Unisex цврста боја сунѓер влошки за рамо гел влошки за притискање на рамото на рамото за засилување на тесен рамо за шиење

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

100% сунѓер 5 пара тенка рамо на рамото, мал костум, сунѓер торба, фустан фустан, смачкана облечена, цврста боја на рамената на рамената. Направено од мек и удобен материјал, многу лесен во тежина, нема да го почувствувате додека ги носите. Дизајниран со едноставен стил на цврста боја, мазна површина и соодветна форма за вметнување влошки за рамо. Ве молиме, проверете го мерењето на големината подолу внимателно пред да поставите нарачка, најмногу се вклопува една големина. Погоден за кошула, костум, облека за плетење, плетење облека и некои потребни додатоци за облека, итн. -| - Ширина - | - Должина - | Дебелина-Една големина - | - Една големина- - | - 3.5 ''/9cm - | - 6,3 ''/16cm - | - 0,3 ''/0,8 см.

Други карактеристики

Најдобри понуди