.

.

Бебе Усна Сјај Пакет Усна Боја Течни Мини Три Парче Пакет Богата Усна Боја Течни Бисерни Алое Навлажнувачки И Навлажнувачки Усна Масло 4мл*3 Усна Полни Усна Сјај

Бебе Усна Сјај Пакет Усна Боја Течни Мини Три Парче Пакет Богата Усна Боја Течни Бисерни Алое Навлажнувачки И Навлажнувачки Усна Масло 4мл*3

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

КОРИСТЕТЕ / НОСЕТЕ / ПАТУВАЈТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ : Користете Го На Чисти Усни; Служи Како Одлична Основа за Шминкање На Усните, Користете Под Кармин, Покажува Добри Резултати На Горните Усни Кои Стануваат Досадни и Црни Поради Патувајте Пријателска Големина На Мелем за Усни, Лесно Одговара на Вашиот Џеб и Убава Амбалажа за Да Го Покажете Врвниот Производ за Вашата Усна. Ја Храни И Поправа Оштетената Кожа На Усните, Од Сонце Како И Својствата, Ја Враќа Изгубената Природна Боја И Сјај, Совршено Формулирани На Усните Поради Надворешни Фактори, Покажува Брзи Резултати, Најдобар Осветлувач На Усните. Навлажнувањето Создава Бариера За Хидратација Која Трае! Тоа Е Совршен Навлажнувач За Усни За Многу Суви Усни и Потреба Од Усни!. Носете Ја Нашата Усна Преку Ноќ И Усните Додека Спиете За Да Се Разбудите Со Мазни, Навлажнети Усни. Нашата Формула За Хидратација На Усните Ќе Ги Одржува Вашите Усни Убаво Меки. Вашето Задоволство Е Нашата Главна Цел. Пакет за Сјај за Усни За Бебиња Течен Мини Триделен Пакет Богата Боја За Усни Течен Бисерен Алое Навлажнувачки и Навлажнувачки Масло за Усни 4мл*3 Усни Полни Усни Сјајна боја течен мини триделен пакет богата боја за усни течен бисерен алое навлажнувачки и навлажнувачки масло за усни 4мл*3 Материјал : Пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има Мала Разлика Во Бојата.

Други карактеристики

Најдобри понуди