.

.

Outfmvch Одредување На Нијанса Мала Бела Цевка Нелеплива Чаша Кармин Матс Кадифе Не Избледени Белење Нелеплива Маска Кармин Шминка Снопови

Outfmvch Одредување На Нијанса Мала Бела Цевка Нелеплива Чаша Кармин Матс Кадифе Не Избледени Белење Нелеплива Маска Кармин

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

①Нетоксични И Сефови Сефови И Чист Материјал, Одржувајте Ги Усните Меки И Навлажнувачки. Кога Маглата Ќе Развие Мека Текстура, Како На Пример При Нанесување Хидратантна Крема, Континуираниот Кармин Во Боја Непречено Се Лизга На Вашите Усни. Лореалс Сјаеви За Усни Кармин Кој Останува На Целиот Ден Кармин Пенкала Сјај За Усни Полни Усни Мавт Кармин Излупете ја Нијансата на Усните. Пастата Е Лесна И Проѕирна, Не Се Држи До Чашата Долго Време, Ги Навлажнува Усните, Ја Заклучува Бојата Долго Време И Претставува Полни И Проѕирни Усни. Сјаеви За Усни Сјај За Усни Навлажнувачки Сјај За Усни Ингиенти Кармин Пенкала Бери Кармин 1 Предмети. кармин постави мат водоотпорен за жени природни 24 часа темни бои мат долготрајни розова корални шминка организатор четки усна-сјаеви евтини масовно усна сјаеви мајки ден подароци навлажнувачки долго носење пигментирани мека денот на вљубените карневал. роденденски подароци за жени голи лагер за усни и комплет кармин сјај гласни течни апликатори стапчиња јасна промена на бојата останете цел ден течност долготрајна атмосфера промена на температурата на алое коло ја навлажнува меката пигментирана пигментирана карневал на денот на вљубените. сјај за усни течен секси навлажнувачки долготраен мат кармин носете нелеплива чаша нелеплива лесна достапна боја подарок за жени 24 часа водоотпорна природна шминка мека гола лагер за усни глазура пигментирана роденденска атмосфера кадифена нане дамка од усни сенка.

Други карактеристики

Најдобри понуди