.

.

Кармин За Матрици За Усни Со Кадифе За Шминка За Усни Долготраен Гол Водоотпорен Сјај За Усни Девојка Дами Шминка Шминка Многу

Кармин За Матрици За Усни Со Кадифе За Шминка За Усни Долготраен Гол Водоотпорен Сјај За Усни Девојка Дами Шминка Шминка Многу

DEN 71.36

Количина на стоки
Тековен

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија, Училиште Или Дневни Шминки Карминот Не Содржи Никакви Хемикалии , Кои Се, Трајни И Шармантни, Можат Да Ви Помогнат Да Бидете Поубави. Долготрајни Водоотпорни, Бидете Сигурни Дека Ќе Го Носите Долго Време. Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот На Вљубените, Роденден и Друг Фестивал!. Поради Влијанието На Светлината, Вистинската Боја Може Да Биде Малку Поинаква Од Сликата. Можеш Да Разбереш!. Дамката за усни е Издржлива и Водоотпорна, нелеплива За Чашата, Не избледува, Длабоко Навлажнува и Има Добра Еластичност. Усна Матрица Кармин Со Усна Шминка Кадифе Долготраен Висок Пигмент Гол Водоотпорен Сјај За Усни Девојка Дами Шминка Лотлистик Со Шминка За Усни Кадифе Долготраен Висок Пигмент Гол Водоотпорен Сјај За Усни Девојка Дами Шминка Материјал : АБС Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Други карактеристики

Најдобри понуди