.

.

влажна н Дива Мегаласт Течна Мачка Крем Сенка За Очи, Кит Во Моите Раце, 0,12 Унца

влажна н Дива Мегаласт Течна Мачка Крем Сенка За Очи, Кит Во Моите Раце, 0,12 Унца

DEN 120.48

Количина на стоки
Тековен

Мега Последниот Течен Костум За Мачки Крем Сенка за Очи има лесна формула која обезбедува пигментирана, долготрајна боја која останува ставена цел ден Тоа е свиленкаста формула се применува рамномерно и непречено на вашите очи додека се трансформира од течен крем во беспрекорна нелеплива, мат финиш. Без парабени, без Суровост, без Глутен, без Мирис, вегански. Мега Последниот Течен Костум За Мачки Крем Сенка за Очи има лесна формула која обезбедува пигментирана, долготрајна боја која останува ставена цел ден. Тоа е свиленкаста формула се применува рамномерно и непречено на вашите очи додека се трансформира од течен крем во беспрекорна нелеплива, мат финиш. влажната н дива ја направи буџетската убавина достапна за масовната публика од 1979 година. Повторно го измислуваме значењето на вредноста со најважни перформанси и нови иновации, во чисти производи без суровост. влажниот н див им дава на луѓето слобода да избираат-од наградувани ајлајнери, до фондации за кои се залагаат инфлуенсерите за убавина и шминкерите како надминување на луксузните производи!.

Други карактеристики

Најдобри понуди