.

.

COVERGIRL Мат Идол, Течен Кармин, Монарх, 1 Унца

COVERGIRL Мат Идол, Течен Кармин, Монарх, 1 Унца

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Трае до 24 часа До 24-часовен трансфер, бакнеж, вода и кадифен мат течен кармин отпорен на допир. Смела, со големо влијание, супер богата боја со лесна, мат течна завршница на кармин. Одговара На Вегански начин на живот. Создадете совршена мат-боја со Мат Идол Течен Кармин ОД COVERGIRL. Овој кармин оди на течност, но ја суши мат за совршенство отпорно на бакнеж.

Други карактеристики

Најдобри понуди