.

.

Кармин Ксијахиум Сет Долготраен Кармин За Промена На Бојата Траен Навлажнувачки И Навлажнувачки Температура Промена На Бојата Илјада Луѓе Промена На Бојата Карми

Кармин Ксијахиум Сет Долготраен Кармин За Промена На Бојата Траен Навлажнувачки И Навлажнувачки Температура Промена На Бојата Илјада

DEN 97.44

Количина на стоки
Тековен

Навлажнува, Смирува И Условува Суви Усни Совршен Производ За Усни. Облечете Ги Усните До Кадифен, Кремаст Совршенство. Подарок За Жени/Девојки-Ние Секогаш Сакаме Да Им Ги Дадеме Нашите Најдобри Желби и Убавина на Нашите Роднини и Пријатели во Секој Важен Момент - Нова година, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките, Забавата Итн. Боја И Мек Сјај. Овој Мелем За Усни Што Се Топи Има Навлажнувачки Ефект Врз Сувите Усни, Истовремено Обезбедувајќи Чиста Боја И Мек Сјај. Нанесете Го Нежно На Усните. Можете Исто Така Нежно Да Го Масирате На Суви Усни, А Потоа Да Го Нанесете Нашиот Мелем За Усни. Кармин Сет Долготраен Кармин За Промена На Бојата Траен Навлажнувачки И Навлажнувачки Промена На Температурата Промена На Бојата Илјада Луѓе Промена На Бојата Кармин Масло За Усни Отстранување На Емулзија Промена На Бојата Кармин Трајно Навлажнување И Навлажнување Промена На Температурата Промена На Бојата Илјада Луѓе Промена На Бојата На Кармин Масло За Усни Материјал : АБС Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Други карактеристики

Најдобри понуди