.

.

1 парчиња 50g високи чисти гранули на олово метални честички специјални за научно истражување 99,99% чистота -

1 парчиња 50g високи чисти гранули на олово метални честички специјални за научно истражување 99,99% чистота -

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Должина : 50g Снабдување со DIY : Електрични. Потекло : Кина на копното. Тип на ставка : иглички. 1pcs 50g високи чисти гранули на олово метални честички специјални за научно истражување Добра еластичност 99,99% специфичности на чистотаит : DIY материјали : Електричноригин : Тип на копно за чинаим : ПИН.

Други карактеристики

Најдобри понуди