.

.

4PCS чиста акрилна плексиглас лист 11.8x11,8 инчи 1/8 дебел леано акрилен лист Пластичен панел Персекс табла со заштитен филм за табличка/сигнализација, DIY занает, ласерск?

4PCS чиста акрилна плексиглас лист 11.8x11,8 инчи 1/8 дебел леано акрилен лист Пластичен панел Персекс табла со заштитен филм за табличка/сигнализација,

DEN 271.84

Количина на стоки
Тековен

Лесно за сечење- чистиот пластичен лист може лесно да се исече и чисти без да пука со ласерски секач, пила за маса, сложувалка, вежба, рутер или лента Широка апликација- акрилниот панел се усовршува за DIY, уметнички проекти, ласерско врежано прикажување, ознака за името, рамка за фотографии, уметнички заштитник, свадбен декор, знак за табела, знак за добредојде, знаци за картички и подароци, мени за бар, етикети за храна и така натаму. Отпорен на тресење- Чистиот акрилен лист е цврст и полесен од стаклото. Поголема отпорност на гребнатини и хемиски растворувачи. Подобрена издржливост- чистиот плексиглас лист е поцврст со дебелина од околу 1/8 инчи (3мм), може да се користи затворено или на отворено. 100% гарантирано- дрвениот штанд не е вклучен. Ве молиме, излупете го заштитниот филм од обете страни (јасно е). Ако сте незадоволни од нашиот производ, pls се чувствуваат слободни да не контактираат.

Други карактеристики

Најдобри понуди