.

.

2-Пакет 4173175 Замена На Сијалицата ЗА Џакузи GBD307PRB01 Рерна-Компатибилна Со Сијалицата На Рерната За Џакузи 4173215

2-Пакет 4173175 Замена На Сијалицата ЗА Џакузи GBD307PRB01 Рерна-Компатибилна Со Сијалицата На Рерната За Џакузи 4173215

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Почетна Компоненти Замена за 4173175 Сијалица за Вител GBD307 PRB01 Печка Материјали со врвен квалитет за трајни перформанси и издржливост. Лесно поправете САМ за мртво светло во рерната. Отпорен на топлина до 300 ° C. Основен Тип : E14s. Компатибилен со Сијалица За Рерна со Џакузи 4174525. Спецификации : 15w, 120 V. 2-Пакет Замена На Почетните Компоненти за 4173175 Сијалица ЗА Вртлог GBD307 PRB01 Oven Please забелешка : ова е почетен дел за замена На Брендот На Компонентите, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Од Почетните Компоненти.

Други карактеристики

Најдобри понуди