.

.

Снимање на балетски девојки со балетски девојки сини портокалови фигури, дизајн по трета wallидна уметност, 24 x 30, платно

Снимање на балетски девојки со балетски девојки сини портокалови фигури, дизајн по трета wallидна уметност, 24 x 30, платно

DEN 830.40

Количина на стоки
Тековен

Димензии : 24 x 1 Гордо направено во САД. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка со дебелина од 1. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн по трет и wallид. Гордо направено во САД, нашето затегнато платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка со дебелина од 1. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Stuple Industries обезбедува квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на „Ступел“ се движат од платно wallидна уметност, дрвена wallидна уметност и врамена giclée уметност во најразлични теми, медиуми и големини.

Други карактеристики

Најдобри понуди