.

.

Филм Постер домашен театар украс метал знак wallид уметност од колекција на ремек -дело 2030см

Филм Постер домашен театар украс метал знак wallид уметност од колекција на ремек -дело 2030см

DEN 159.20

Количина на стоки
Тековен

Големина : 20*30см (7,8 "x11 Висококвалитетно 8 бои отпечатени на знак за калај, соодветни на отворено, водоотпорни. Wyswyg : Тоа е како прекрасен подарок и добро за енергизирање на вашиот дом, канцеларија или градина. Валани и затегнати рабови, за безбедно ракување. Белешка : Поради различно прашање, некоја слика може да замагли или да вклучи виткање на сликата на сликата. Ние гарантираме дека дефиницијата е барем иста како овде. Ако имате загриженост на сликата, ве молиме контактирајте не пред да купите. Големина : 20*30см (7,8 "x11. Висококвалитетно 8 бои отпечатени на знак за калај, соодветни на отворено, водоотпорни. Wyswyg : Тоа е како прекрасен подарок и добро за енергизирање на вашиот дом, канцеларија или градина. Валани и затегнати рабови, за безбедно ракување. Белешка : Поради различно прашање, некоја слика може да замагли или да вклучи виткање на сликата на сликата.

Други карактеристики

Најдобри понуди