.

.

Фотографија на историски производи: морски wallид, водни плочи, столбови, згради, авери, Свети Августин, Флорида, Флорида, 1880 година

Фотографија на историски производи: морски wallид, водни плочи, столбови, згради, авери, Свети Августин, Флорида, Флорида, 1880 година

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот Фото : морски wallид, водни плочи, столбови, згради, авови, Свети Августин, Флорида, ФЛ, 1880 Белешка : Некои слики може да имаат бели шипки на страните или на врвот ако оригиналната слика не одговара на димензиите од 8х12. Извор : Библиотека на Конгрес, Вашингтон, Д.

Други карактеристики

Најдобри понуди