.

.

La Pastiche Overstockart van Gogh Cafe Terrace во текот на ноќта со викторијанска златна рамка масло сликарство, златна завршница

La Pastiche Overstockart van Gogh Cafe Terrace во текот на ноќта со викторијанска златна рамка масло сликарство, златна завршница

DEN 5904.00

Количина на стоки
Тековен

Рамка со големина на сликарство (не вклучувајќи рамка) : класичен 20 "x24" Рамка со големина на сликарство (надворешни димензии инчи) : 28 "x 2". 100% рачно изработено масло за сликање на платно од одделение за уметници - вклучен сертификат за автентичност. Врамните слики пристигнуваат подготвени да висат на вашиот wallид со вклучен хардвер. Уметност од Винсент ван Гог. Рамка со големина на сликарство (не вклучувајќи рамка) : класичен 20 "x24". Рамка со големина на сликарство (надворешни димензии инчи) : 28 "x 2". 100% рачно изработено масло за сликање на платно од одделение за уметници - вклучен сертификат за автентичност. Врамните слики пристигнуваат подготвени да висат на вашиот wallид со вклучен хардвер. Уметност од Винсент ван Гог.

Други карактеристики

Најдобри понуди