.

.

Избалансирана технологија на женски перформанси под панталоните на коленото капри

Избалансирана технологија на женски перформанси под панталоните на коленото капри

DEN 1310.40

Количина на стоки
Тековен

92 полиестер 8 еластин Повлечете го затворањето. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Контролата на влагата ќе ве одржи суви и удобни. Контраст Балансирана технологија Лого графичка еластична половината. Сите печатени детали, мерки за панталони : 8 "Подигнување, 11" ИНСЕАМ. Конструкцијата на истегнување ја подобрува подвижноста и ја одржува формата. Статистика на моделот за големина : половината : 23 ", колковите : 34,5", моделот носи големина S. Sleek одлична основа за вашата атлетска гардероба, балансираната технологија за жени, печатени под коленото, ја доставува перформансите што ви требаат со ткаенина отпорна на мирис и молња суво Технологија за контрола на влагата. Карактеристики на контрастна балансирана технологија лого графичка еластична половината и детали за печатење во сите. Мерки за панталони : 8 Подигнување, 11 инсем. Ве одржува пријатно и ладно во текот на тренингот.

Други карактеристики

Најдобри понуди