.

.

Спортски градници за жени со голема поддршка на голема мерка за удобност во бистата, потиснати градници, го туркаат јога дневниот градник за теретана за вежбање

Спортски градници за жени со голема поддршка на голема мерка за удобност во бистата, потиснати градници, го туркаат јога дневниот

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

78% најлон, 22% спандекс Само миење на рацете. Мека четиристепена ткаенина за истегнување : Спортски градници за жени висока поддршка голема биста направена со висококвалитетен најлон материјал за дишење со додаден спандекс еластично влакно, кое е меко, поттикнување на пот, 4-насочно истегнување и не се намалува, одговара, ви одговара Втора кожа. Дури и не забележувате дека е таму откако ќе го вклучите. Поддржувачки широки ленти за рамо : Овие спортски градници за жени со голема поддршка имаат широки ленти за рамо и дизајн на грбот на крстарење, што може да го олесни притисокот на рамото и да понуди дополнителна поддршка за грб. Широката лента под градите со лесна компресија останува добро на место и го минимизира отскокнувањето додека ви дава форма и лифтот ги држи градите нагоре, одржувајќи ги вашите гради и облини да изгледаат фантастично. Високи страни и целосен дизајн на покриеност : Високи страни и форма на целосна покриеност ги покриваат градите во голема мера, без истурање. Совршено формирање и рамни споеви обезбедуваат голема поддршка и удобност додека овозможуваат максимално движење на телото. Високиот градник за поддршка за целосна покриеност на жените усвојува тенок и безжичен дизајн на чашата, намалување на стегањето на градите, подобрување на удобноста. Wicking Wicking : Нашиот спортски градник со голема поддршка со дизајн на предниот дел од мрежата ви нуди шармантен преден изглед за да спречите случајна изложеност додека ве одржувате ладно за време на вежбањето. Панелот за мрежи се користи за да се зголеми вентилацијата на топлина, дишењето и апсорбит на пот за да се носат цел ден, особено во загреана тренинг или околина за обука.

Други карактеристики

Најдобри понуди