.

.

Nuobesty 100 парчиња јапонски дизајни во прав за снабдување на налепници за налепници декоративни ленти со полка модели албум сјај декор завиткан само-маскирање за маск

Nuobesty 100 парчиња јапонски дизајни во прав за снабдување на налепници за налепници декоративни ленти со полка модели албум сјај

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Лента за хартија со албуми со книги-тие се лесни за употреба и исечени, и нема да остават остаток на површината по отстранувањето Лента за правење картички-Сјајот за сјајни ленти Овие украсни ленти се многу погодни за додавање на боја во канцелариски материјал, дневници, планови, итн. DIY материјал- Овие живописни налепници за дизајн ќе се забавуваат за вашите DIY занаети и бележник. Производот има нежен изглед. Лента-мала големина, мала тежина, лесна за носење и складирање, нема да заземат многу простор. Лента за хартија со албуми со книги-тие се лесни за употреба и исечени, и нема да остават остаток на површината по отстранувањето. Лента за правење картички-Сјајот за сјајни ленти Овие украсни ленти се многу погодни за додавање на боја во канцелариски материјал, дневници, планови, итн. DIY материјал- Овие живописни налепници за дизајн ќе се забавуваат за вашите DIY занаети и бележник. Производот има нежен изглед. Лента-мала големина, мала тежина, лесна за носење и складирање, нема да заземат многу простор. Пакетот вклучува 20 x карактеристики на ленти за Washi- изработени од високо-класа Washi, со добра текстура и удобен допир, што ви дава добро чувство за употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди