.

.

Филипинско Знаме Унисекс Бејзбол Капа Одговара На Мажите Жените Прилагодлив Татко Капа Сендвич Бил Капа

Филипинско Знаме Унисекс Бејзбол Капа Одговара На Мажите Жените Прилагодлив Татко Капа Сендвич Бил Капа

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Затворање на кука и Јамка. Миење Раце Само. ? Издржлив Материјал : Врвната Сендвич Капа Е Изработена Од Полиестер. Тој Е Лесен И Издржлив.Густа Ткаенина, Вкочането Чувство, Зајакнат Врв, Облога Од Оксфорд, Природно Удобна И Дише, Лесна И Сува, Лента За Потење Додадена Внатре За Да Ја Отстрани Влагата, Добро Се Вклопува Околу Главата. ? Прилагодлив : Прилагодлив Дизајн На Задната Страна, Можете Слободно Да Ја Прилагодите Големината. Обем На Главата : 22-23 Инчи; Раб : 2,7 Инчи; Круна : 3,5 Инчи, Одговара На Повеќето Мажи И Жени. ? Применливи Сценарија : Бејзбол Капачето Може Да Ја Заштити Кожата Од Штетни Ултравиолетови Зраци Одлично За Трчање, Пешачење, Возење Велосипед, Пешачење, Градинарска Работа И Секојдневно Носење, Излегување На Работа, Присуство На Бејзбол Игри И Исто Така Треба Таква Капа. Тоа Е Удобна, Едноставна Капа. ? Заштита Од Сонце : Заштитете Ја Кожата, Очите И Косата Од Штетните Ув Зраци Носејќи Ја Оваа Удобна Бејзбол Капа За Време На Сите Ваши Активности На Отворено. ? Класичен И Разноврсен Стил : Многу Е Лесно Да Се Совпадне Со Облеката И Е Погоден За Секоја Пригода. Нашите Бејзбол Капи Се Совршени Подароци За Семејството, Колегите Или Пријателите На Родендени, Празници, Годишнини Или Каква Било Прослава!. Унисекс Бејзбол Капите Ефикасно Го Блокираат Сонцето. Едноставниот И Елегантен Дизајн Ја Прави Топчестата Капа Одлична! Перформанси На Производот : Ткаенината Е Подебела, Раката Се Чувствува Потешка, Горниот Дел Од Шапката Е Зајакнат, Внатрешната Обвивка На Оксфорд, Природна, Удобна И Дише, Лесна И Сува, Со Појас Што Апсорбира Пот Внатре, Кој Може Да Апсорбира Пот И Влага Од Фитил, Добро Се Вклопува Со Обемот На Главата, А Грбот Може Да Се Прилагоди Со Дизајн На Велкро, Бесплатна Прилагодлива Големина На Капачето, Силна Практичност, Достапна Во Четири Сезони, Дизајн На Вентилација, Не Затнат, Лесен И Лесен За Промена, Лесен За Носење, Класично Бејзбол Капаче Со Закривен Раб, Цврсто И Вкочането, Не Ја Избира Формата На Лицето, Кул И Стилски.

Други карактеристики

Најдобри понуди