.

.

Жените Возбудува Цевка Без Прерамки Мини Фустан Y2k Самовила Надвор Рамо Бандо Фустан Облога Трим Бодикон Алин Улична Облека

Жените Возбудува Цевка Без Прерамки Мини Фустан Y2k Самовила Надвор Рамо Бандо Фустан Облога Трим Бодикон Алин Улична Облека

DEN 207.84

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Миење Раце Само. Материјал : Женските мини фустани со рафл бодикон се изработени од полиестер, ултра меки, пријателски за кожата, издржливи и не се лесни за деформација, добра дишење и удобни за носење. Карактеристика : фустан Со кратки цевки Без Прерамки, мини фустан за жени, секси фустан со низок крој без ракави, grетска облека од самовила, трендовска летна улична облека, користете цврста боја, завиткајте ги градите, возбудувањата, отворен грб, завиткан дизајн на колковите, шик и стилски. Повод : може да се користи како фустан за забави, клупски фустан, вечерен фустан, погоден за танцување, свадба, одмор, состаноци, коктел забава, плажа и други прилики. Појавување : Нашиот мини фустан од самовила може совршено да ја покаже вашата фигура кога се носи сам. Натпревар со палта, чевли, накит и чанти за дневен или забавен стил. Пакет Вклучен : 1* Фустан. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно. Жените Возбуда Цевка Без Прерамки Мини Фустан Y2k Самовила Надвор Рамо Бандо Фустан Облога Трим Бодикон Алин Улична Облека Спецификации : Материјал : Полиестер мешавина Стил : Секси/ Мода Големина : S/ M/ L Пакет Содржина 1 * Жените Возбудува Цевка Без Прерамки Мини Фустан Забелешка : 1.

Други карактеристики

Најдобри понуди