.

.

Путер Меки Хеланки За Жени-Контрола На Стомакот Со Висок Струк Не Гледајте Преку Тренингот Јога Панталони

Путер Меки Хеланки За Жени-Контрола На Стомакот Со Висок Струк Не Гледајте Преку Тренингот Јога Панталони

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

92% Полиестер, 8% Спандекс Quellink HELGINGS PREMIER STURABILITY : ткаенината за поврзување отпорна на сквотот е развиена за да издржи секојдневно носење и перење на машината да трае со години. Спарете ги овие високи хеланки со Спортски Градник, Резервоар Или Маица за да го комплетирате вашиот атлетски изглед.Совршен за јога, велосипедизам, одбојка, вежбање, фитнес, кревање тегови, трчање, секаков вид тренинг или секојдневна секојдневна употреба. Ќе ви се допаднат нашите хеланки откако ќе ги облечете и ќе доживеете совршена комбинација на мекост и растегливост. Тие се направени од 92% полиестер и 8% Спандекс за да ви дадат слобода на движење без разлика што правите. Овие супер меки хеланки нежно ќе ја галат вашата долна половина како втора кожа. €®КОНТРОЛА НА СТОМАКОТ СО ВИСОК СТРУК● : Нашите хеланки со висок струк се неверојатен скротувач на стомакот. Меката ткаенина нуди контурирање и нежна компресија што го прегрнува вашиот стомак и се измазнува насекаде. Стилот со висок струк ги издолжува нозете и го слабее половината, создавајќи силуета од вашите соништа. За СИТЕ ГОЛЕМИНИ и ТИПОВИ НА КАРОСЕРИЈА : овие хеланки со висок струк се направени со многу истегнување за да одговараат на сите големини.

Други карактеристики

Најдобри понуди