.

.

2 држач за сапун со пакувања за туш, монтиран со одвод водоотпорен сапун сапун со капак и лепило за бања го одржува сапунот сув лесен за чистење водоотпорен сапун за

2 држач за сапун со пакувања за туш, монтиран со одвод водоотпорен сапун сапун со капак и лепило за бања го одржува сапунот сув лесен

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Design Дизајн на тава за преклопување на покривка]】 Дизајнот на капакот на флип може ефикасно да блокира вода, прашина, да го чува вашиот сапун чист и да ви заштеди многу простор Тавата на дното на одвод може да ја собере водата на сапунот, да го продолжи животот на сапунот, оставете го течноста за сапун да се исуши природно и да биде лесен за вадење од садот за сапун. 【Материјал со висок квалитет】 Направен од високо квалитетен еколошки апс. Безбедно, безопасно и издржливо. Исклучено за повеќето големини на сапуни на пазарот. 【Лесно за инсталирање и чистење】 wallид монтиран сапун кутија со силна налепница за wallидови, потребни се само неколку минути за инсталирање во секунди. Без дупчење или алатки. Нема да падне или да го оштети wallидот. Со отстранлив внатрешен сапун за сапун, лесен за чистење. 【Луксузен стил】 Стилски и убав. Совршено за складирање на бања и кујна. Го одржува мијалникот чист и уреден. 【100% услуга за задоволство】 Ако имате какви било прашања или незадоволство по приемот ти!. Design Дизајн на тава за преклопување на покривка]】 Дизајнот на капакот на флип може ефикасно да блокира вода, прашина, да го чува вашиот сапун чист и да ви заштеди многу простор. Тавата на дното на одвод може да ја собере водата на сапунот, да го продолжи животот на сапунот, оставете го течноста за сапун да се исуши природно и да биде лесен за вадење од садот за сапун. 【Материјал со висок квалитет】 Направен од високо квалитетен еколошки апс.

Други карактеристики

Најдобри понуди