.

.

DBYLXMN Пешкир Лавици За Бања Во Текот Тоалет Сува Абсорбента Зголемување Туш Коса Корални Капа Мека Крпа Кадифе За Задебелување Бања Производи Бања Организатор Во Те

DBYLXMN Пешкир Лавици За Бања Во Текот Тоалет Сува Абсорбента Зголемување Туш Коса Корални Капа Мека Крпа Кадифе За Задебелување Бања

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Боја : Жолта, Сина,Розова, Сива Свиткајте се За Да Ја Закачите Косата, Ставете Крпа За Коса На Врвот на Главата (Крајот со Копче). Применливи Луѓе : Жени / Мажи / Тинејџери. Завиткајте Ја Косата Со Висечкиот Дел Од Крпата. Материјал : Корално Руно (Микрофибер) Полици за Бања преку Тоалет Над Вратата Крпи За Решетки За Бања Големи Хартиени Крпи Украсни Крпи За Бања Лавици За Крпи За Бања Микрофибер Крпи За Плажа Кабинет за Складирање бања. Боја : Жолта, Сина,Розова, Сива. Свиткајте се За Да Ја Закачите Косата, Ставете Крпа За Коса На Врвот на Главата (Крајот со Копче). Применливи Луѓе : Жени / Мажи / Тинејџери. Завиткајте Ја Косата Со Висечкиот Дел Од Крпата. Материјал : Корално Руно (Микрофибер) Полици за Бања преку Тоалет Над Вратата Крпи За Решетки За Бања Големи Хартиени Крпи Украсни Крпи За Бања Лавици За Крпи За Бања Микрофибер Крпи За Плажа Кабинет за Складирање бања. Лавици за крпи за Бања преку Тоалет Сув Абсорбент Зголемете Ја Косата За Туширање Корална Капа Мека Крпа кадифе До Задебелување На Производи За Бања Организатор на Бања преку Тоалет Боја : Жолта,Сина,Розова, Сива Користењето фен може да предизвика голема штета на вашата коса. Оваа сува капа за коса може да ја исуши косата за пет минути. Потребни се пет минути.Мерка : 65х25цмвода-абсорбента, брзо сушење, време, Електричен вентилатор за коса повеќе не е потребен! Го намалува ризикот од поделени краеви.Применливи Луѓе : Жени / Мажи / Тинејџери Завиткајте ја косата со висечкиот дел од Врвот За перење Крпи : Без омекнувач, белење или хемиско чистење на безбедната јамка преку главата и поправете ја под безбедното копче.

Други карактеристики

Најдобри понуди