.

.

Ганфанрен Дрвена Бања Кади Послужавник Продолжување Када Мост Одбор Полица Винтер Книга/Таблет Држач За Вино Свеќа Држач

Ганфанрен Дрвена Бања Кади Послужавник Продолжување Када Мост Одбор Полица Винтер Книга/Таблет Држач За Вино Свеќа Држач

DEN 3793.92

Количина на стоки
Тековен

Оваа Када Е направена од дрво, мазна полирана водоотпорна површина, цврста и многу издржлива за употреба Карактеристики држач за книга или таблет, слотови за стакло за вино, послужавници за држачи за свеќи, сите карактеристики се добро осмислени за обезбедување максимална погодност. Може да се прошири до должина од 90 см, што го прави овој сад за кади за капење да одговара на повеќето батуси. Уживајте во времето за туширање како релаксирачко спа искуство, седнете и опуштете се со омилената чаша вино и гледајте филм. Одличен подарок за членовите на семејството или пријател, девојка, дечко, На Денот на Вљубените, Денот На Месецот, Денот на Благодарноста, Божиќ, Родендени. Оваа Када Е направена од дрво, мазна полирана водоотпорна површина, цврста и многу издржлива за употреба. Карактеристики држач за книга или таблет, слотови за стакло за вино, послужавници за држачи за свеќи, сите карактеристики се добро осмислени за обезбедување максимална погодност. Може да се прошири до должина од 90 см, што го прави овој сад за кади за капење да одговара на повеќето батуси. Уживајте во времето за туширање како релаксирачко спа искуство, седнете и опуштете се со омилената чаша вино и гледајте филм. Одличен подарок за членовите на семејството или пријател, девојка, дечко, На Денот на Вљубените, Денот На Месецот, Денот на Благодарноста, Божиќ, Родендени. Оваа Када Е направена од дрво, мазна полирана водоотпорна површина, цврста и многу издржлива за употреба.Карактеристики држач за книга или таблет, слотови за стакло за вино, послужавници за држачи за свеќи, сите карактеристики се добро осмислени за обезбедување максимална погодност.

Други карактеристики

Најдобри понуди