.

.

Pro Stylus Pen работи за Sennheiser CX 150BT со мастило, голема точност, екстра чувствителна, компактен формулар за екраните на допир [3 пакет-црно-црвен-силвер]

Pro Stylus Pen работи за Sennheiser CX 150BT со мастило, голема точност, екстра чувствителна, компактен формулар за екраните

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Професионално дизајнирани работи за работи за вашиот Sennheiser CX 150 BT со зголемена издржливост и точност со издржлив врв и долготрајно мастило! Обезбедува непречено пенкало како искуство за пишување на екранот и хартиени работи за дела за вашиот Sennheiser CX 150 BT!. Совршено за цртање апликации и брзо навигација преку работи за вашиот екран на допир со леснотија. Вклучено : Комплет за стилови со целосна големина од три пенкала со мастило, клип, во пакување на мало. Бои : (1) црвена, (1) црна, (1) сребро. *Купете сега - најновата верзија сега е достапна!*. Професионално дизајнирани работи за работи за вашиот Sennheiser CX 150 BT со зголемена издржливост и точност со издржлив врв и долготрајно мастило!. Обезбедува непречено пенкало како искуство за пишување на екранот и хартиени работи за дела за вашиот Sennheiser CX 150 BT!. Совршено за цртање апликации и брзо навигација преку работи за вашиот екран на допир со леснотија. Вклучено : Комплет за стилови со целосна големина од три пенкала со мастило, клип, во пакување на мало. Бои : (1) црвена, (1) црна, (1) сребро. *Купете сега - најновата верзија сега е достапна!*. ⭐ Професионални работи за Sennheiser CX 150 BT Bluetooth стерео слушалки Прилагодена висока чувствителност на допир и компактна форма! [3 пакет] ✍ Спецификации : ● Потврдена, загарантирана работа, овој игла ја обезбедува најновата технологија, најбезбедна, најлесна употреба ● Мулти-функционален стилус со мастило делува како нормално пенкало, плус работи за работи за вашиот уред и најмногу сите Други уреди на екранот на допир ● го заменува допирањето на прстите со врв со средна големина, врвот е средна точка.

Други карактеристики

Најдобри понуди