.

.

Витализарт Газа Тркач На Маса 10 стапки Голо Сирење Крпа Бохо Чаршав 35 х 120 Инчи Газа Ткаенина Рустикални Украси За Невестински Свадбен Декор Бебешки Туш Валентин Ро

Витализарт Газа Тркач На Маса 10 стапки Голо Сирење Крпа Бохо Чаршав 35 х 120 Инчи Газа Ткаенина Рустикални Украси За Невестински

DEN 239.84

Количина на стоки
Тековен

Издржлива Поли Газа Ткаенина ①Пакетот Содржи 35 х 120 инчи (во срамнет статус) долг трчач на маса со 2 шифон панделки и 2 памучни жици убаво спакувани во крафт кутија. Совршен избор за лична употреба или како подарок. ●Дизајниран да Одговара На Вашиот Уметнички Вкус. Процесот на природно проветрување произведува уникатно наборување и додава повеќе гроздобер, рустикална иesетска убавина. Елегантните тркачи на бохо маси убаво и тивко ќе се завесат низ вашата маса. Лентите за бура и шифон можат да бидат одличен завршен допир. Откријте повеќе бои и материјали за венчавки во продавницата Витализарт. €Подобро Искуство} материјалот од карамел чаршав беше внимателно избран од нашиот професионален дизајнер за да понуди премиум мека текстура. Дополнителните панделки и јажиња може да се користат за врзување на тркачот што носи погодност и нуди повеќе опции во креирањето на пејзажот на вашата маса.

Други карактеристики

Најдобри понуди