.

.

Подлоги, Душеци, Подлоги За Маса, Душеци За Маса, Летни Цветни Маргаритки Од Сончоглед

Подлоги, Душеци, Подлоги За Маса, Душеци За Маса, Летни Цветни Маргаритки Од Сончоглед

DEN 1216.00

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Изработен од висококвалитетна оксфордска ткаенина Површината е текстура и ефикасно не се лизга. Карактеристики : Заштитете ги И облечете ги вашите маси, вклопете ја речиси секоја декорација на кујна или трпезарија. Повод : Користете За родендени, Божиќ, затоплување на куќата, празник, забави, свадби, семејни собири и многу повеќе. Одлично за секојдневна употреба внатре или надвор. Лесно За Чистење : можете директно да ги миете во машина, ослободувајќи ги рацете. Персонализација : можеме да ја замениме шемата на подлогите со вашата омилена слика. Ова е бесплатна услуга за прилагодување, само треба да ни испратите слика со големина на пиксели не помала од 2000*2000. Поради разликите во мониторите, може да има мала разлика во бојата помеѓу фотографијата и вистинскиот објект, ви благодариме за разбирањето. Ние одговараме на секоја порака во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Најдобри понуди