.

.

19В Ac/Dc Адаптер Кабел За Напојување За Acer LCD Монитор S231hl S232hl H236hl S202hl S230hl G246hl H276hl G276hl G236hl S240hl S220hql S271hl H226hql G226hql S202hl S241hl Hn274hh Напојување СО ПОЛНАЧ

19В Ac/Dc Адаптер Кабел За Напојување За Acer LCD Монитор S231hl S232hl H236hl S202hl S230hl G246hl H276hl G276hl G236hl S240hl S220hql

DEN 181.28

Количина на стоки
Тековен

Излез : 19v ~ 342 a ~ 65 W , Влез : 100~240 V / 50~60hz конектор големина : Внатрешен дијаметар : 1.7 mm, надворешен дијаметар : 5. Компатибилен со : acer монитор h236hl t232hl g206hl g226hql g246hl g276hl g276hl g276ml s200hql sb220q SA230 s231hl S241 HL s200hl S201 HL s202hl s220hl s230hl s232hl s240hl S242hl s271hl s275hl g236hl g237hl g246hl g247hl g247hl g257hl g257hl g257hu G277hl GN246 HL h226hql. Компатибилен со acer монитор s202hl s230hl s231hl s232hl h236hl g246hl h257hu h276hl hn274h h277hu r240h Y r271 r221q uc220hql xg270hu adp-40ph bb ads-65al-19-3 da-40a19. Компатибилен со : acer монитор s201hl s220hql s220hqlabd s202hl s230hl s230hlbd s231hl s232hl s240hl s241hl s242hl s242hlbid s271hl s275hl h226hql h226hqlbid h236hl h236hlbid h276hl g206hl g206hqlbd g237hl g226hql g226hqlbbd g227hql g236hl g236hlbbd g246hl g246hl абд g276hl g276hldbd g276hldbmid hn247hhldbd g276hldbd g276hldbd g276hldbmid hn247hh h226hqlbid sa230 gg277 hl sb220q.

Други карактеристики

Најдобри понуди