.

.

CNBRO Паметен Часовник За Жени Целосен Екран На Допир Паметен Часовник Водоотпорен Тракер За Активност Фитнес Тракер Бројач На Калории За android iOS

CNBRO Паметен Часовник За Жени Целосен Екран На Допир Паметен Часовник Водоотпорен Тракер За Активност Фитнес Тракер Бројач На Калории За android

DEN 383.84

Количина на стоки
Тековен

Елегантна Фигура и Метален Сјај : Паметниот Часовник за Жени прифаќа елегантна и трендовска долга тенка фигура, што додава модерен допир на секоја облека Мазните линии и извонредниот дизајн на круната им даваат на жените паметен часовник уникатна убавина. Добриот изглед, одличните перформанси и совршената услуга се најдобрата предност на нашиот моден паметен часовник. Спортски Тракер : паметниот часовник има пресметка на калории и растојание во режими на повеќе спортови, педометар, стоперка. Ултратинско тело за секојдневно носење, далечински управувач на камерата, контрола на музика, поставки за аларм, временски поглед, седентарен потсетник и повеќе функции кои го чекаат вашето истражување. Водоотпорен И Масивен Часовник : нашиот паметен часовник може да се користи за миење раце, дождливо и туширање во секојдневниот живот, НО не и за нуркање, натопување во топла вода, пареа или сауна. Паметниот часовник За Андроид 5.1 обезбедува различни бесплатни позадини за бирање-слики за избор. HD екран со целосна боја на допир, природна транзиција на бои, фина и мазна слика и прекрасна боја со слика со висока резолуција 240*240 осигурајте се дека часовникот се соочува со поубаво. Паметен Потсетник : паметниот часовник ќе ве потсети за да не пропуштите ништо, кога ќе добиете повик, е-пошта и други притисни известувања од АПЛИКАЦИИТЕ СНС. И телефонските повици може да се закачат на паметниот часовник за ефикасно справување со бучни средини, состаноци, возење и други ситуации кога е незгодно да го проверите телефонот. Првокласна Услуга За Клиенти : прво би можеле да не контактирате ако имате какво било прашање и ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас. Отсекогаш сме биле посветени на градење доверлив бренд и нема да ги игнорираме повратните информации и предлозите од ниту еден од нашите клиенти. Нашиот бренд и производи ќе продолжат да растат подобро поради вашата поддршка и доверба. Женски Паметни Часовници Фитнес Тракери За Андроид 5.

Други карактеристики

Најдобри понуди