.

.

Weedkeycat ниска батерија Мама смешна вратоврска пред-врзана формална лак врски прилагодливи лакови отпечатени за мажи

Weedkeycat ниска батерија Мама смешна вратоврска пред-врзана формална лак врски прилагодливи лакови отпечатени за мажи

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

полиестер Направени во САД или увезени. Материјал : Нашиот лак за мажи е дизајн во полиестерски материјал. Стилски : Нашиот Боути смешен е дизајн во безвременски класичен дизајн, за смешна шема, за мажите што е костум за секојдневно, формално, свадби или деловно носење. Дизајн : Нашите лак врски за мажите кои се преправени е со дизајнерска шема отпечатена на неговата, која ќе ви овозможи да изгледате мода, трендовски, кул, уникатно и привлечно очите. Пред-вратоврска со прилагодлива големина : Класичната лак-вратоврска со прилагодлива лента е дозволено прилагодливиот Bowtie да одговара за јарбонскиот врат, што го обезбедува најдоброто можно вклопување, овој класичен Bowtie ви дозволува да изгледате елегантно. Секоја пригода : Обичната вратоврска за лак е погодна за мажи и жени унисекс, уникатниот лак е лесно да се спари со сите кошули со кола и претходно врзаните лакови е лесно да се вклучи во кој било официјален, професионален или обичен изглед. Направени во САД или увезени. Материјал : Нашиот лак за мажи е дизајн во полиестерски материјал. Стилски : Нашиот Боути смешен е дизајн во безвременски класичен дизајн, за смешна шема, за мажите што е костум за секојдневно, формално, свадби или деловно носење. Дизајн : Нашите лак врски за мажите кои се преправени е со дизајнерска шема отпечатена на неговата, која ќе ви овозможи да изгледате мода, трендовски, кул, уникатно и привлечно очите.

Други карактеристики

Најдобри понуди