.

.

3drose како идиот ја промашува точката црна шише со слама вода

3drose како идиот ја промашува точката црна шише со слама вода

DEN 313.28

Количина на стоки
Тековен

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама. Одговара на повеќето држачи за чаши, капацитет 21 унци. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Слика со висок сјај, отпечатена директно на бела сјајна надворешна површина. Слика од обете страни. Бојата нема да работи или избледи со употреба. Препорачано миење на рацете.

Други карактеристики

Најдобри понуди