.

.

Ранец За Училиште За Фантастичен Филм куксакс Ранец Од 3 ПАРЧИЊА Ранец За секојдневен лаптоп ранец со торба за ручек фанови за моливи подарок за Момчиња Девојчиња

Ранец За Училиште За Фантастичен Филм куксакс Ранец Од 3 ПАРЧИЊА Ранец За секојдневен лаптоп ранец со торба за ручек фанови за моливи подарок

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Голем Капацитет : ранец 129 Во (L*W*H), Торба За Ручек 7.8 Во (L*W*H), Пенкало Случај 8. Материјал : Прифатете обична Ткаенина со висока Густина 600д, Силна и Отпорна на Абење, Целиот Дизајн На Пакувањето е Модерен и Лесен, Прилагодливите Ремени Може да се Прилагодат На Удобна Должина по Желба. Мултифункционален : Издржливи И Мазни Патенти; Странични Џебови За Држење Чаша и Чадор. Овој ранец обезбедува доволно простор за патување на отворено, кампување, пешачење, дневни патувања и шопинг. Adjономски Дизајн : Прилагодливите ремени за рамо и грбот се обложени со перничиња за амортизација за удобност, обезбедувајќи заштита за амортизирање на вашиот лаптоп или таблет и заштита на грбот кога носите тешки товари. Услуга по Продажбата : ве Молиме дозволете мала разлика во бојата поради различна околина на камерата или светлината. И ве молиме дозволете грешка од 1-2 см со рачно мерење.

Други карактеристики

Најдобри понуди