.

.

Бервик 1 01 Сплендорет Стегната Лента За Виткање, Широка 3/16 Инчи со Калем од 500 Јарди, Бела

Бервик 1 01 Сплендорет Стегната Лента За Виткање, Широка 3/16 Инчи со Калем од 500 Јарди, Бела

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Идеален за изработка, бележник, свадби, новогодишни украси, забави, цветни, САМИ, завиткување подароци Направено Од 100 Проценти Полипропилен. 3/16-Инчен Широк лента од 500-Двор Калем. Лесна за виткање, висококвалитетна лента. Додава незаборавен декоративен допир на секој празник и пригода.

Други карактеристики

Најдобри понуди