.

.

Тервис Западен Кентаки Универзитетот Хилтоперите Направени Во Сад Двојно Ѕидови Изолирани Гимнастик, 24oz, Алумни

Тервис Западен Кентаки Универзитетот Хилтоперите Направени Во Сад Двојно Ѕидови Изолирани Гимнастик, 24oz, Алумни

DEN 368.00

Количина на стоки
Тековен

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни подолго и ја намалува кондензацијата за да спречи прстени на вашата маса Силен, отпорен на удари материјал без бпа значи дека овие тамблери можат да паѓаат без да се скршат и нема да ги задржат вкусовите или мирисите. Повеќето тамблери се микробранови, замрзнувачи и машини за миење садови безбедни за погодност без грижа и одговараат на повеќето држачи за чаши.

Други карактеристики

Најдобри понуди