.

.

Speakman SE-920 Wallид монтиран Дранче црево, полиран хром

Speakman SE-920 Wallид монтиран Дранче црево, полиран хром

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Wallид поставен на кука Само-затворен вентил. Се среќава со ANSI Z358. Wallид поставен на кука. Само-затворен вентил. Се среќава со ANSI Z358. Опис на производот Speakman SE-920 Wallид монтиран Дранка црево од производителот Speakman Drenc Hose & Eyewash комбинации обезбедуваат голема флексибилност во лабораториите други индустриски области за испирање на очите и телото. Сите единици се стандардни со флексибилен црево што прави идеален производ за директно испирање на загадените области. SE-920 е црево монтирано од wallид, во кој има еден аериран излез за спреј и црево од 6 'нозе. SE-920 исто така има само-затворен вентил и кука за цревото од сушење. SE-920 е во согласност со ANSI Z358.

Други карактеристики

Најдобри понуди