.

.

Хардвер за сатенски месинг хардвер Евра стил на лента за влечење - 6-3/4 Должина - 96мм ~ 3-3/4 Дупка - четкан месинг месинг модерно злато

Хардвер за сатенски месинг хардвер Евра стил на лента за влечење - 6-3/4 Должина - 96мм ~ 3-3/4 Дупка - четкан месинг месинг модерно злато

DEN 463.84

Количина на стоки
Тековен

Заврши : Сатен месинг Севкупна должина : 6-3/4 ". Центар до центар : 96мм. Доаѓа со 1" и 1-5/8 "завртки. Заврши : сатен месинг. Целокупната должина : 6-3/4". Должина помеѓу дупките : 96мм (~ 3-3/4 "). Ширина на шипката : 1/2" Проекција : 1-1/2 ". Дојди со : 10 влечења, 1" и 1-5/8 "Скрип. Заврши : Заврши : Сатен месинг. Севкупна должина : 6-3/4 ". Должина помеѓу дупките : 96мм (~ 3-3/4 "). Ширина на шипката : 1/2" Проекција : 1-1/2 ". Дојди со : 10 влечења, 1" и 1-5/8 "Скрипс.

Други карактеристики

Најдобри понуди