.

.

Simtive 14-инчен писател за туширање, куки за туширање, и двете сребрени, пакет со 2 артикли

Simtive 14-инчен писател за туширање, куки за туширање, и двете сребрени, пакет со 2 артикли

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

【Пакет за бања】 Вклучува 1 сет за пискави за туширање (1 пискав за туширање, кука за туш врата, леплива кука) и 1 сет за куки за туширање (2-пакет), така што ќе добиете 1 Spireegee за туширање, 1 лепило кука и 3 кука за туш врата во кука за врата во туш во туш Вкупно 【Слободен сјај на низа】 Нашите сите намени за туширање (14 x 6 инчи) можат ефикасно да ги отстранат ѓубрето и ѓубрето од сапун, чувајќи ги вашите очила и огледала сјајни и чисти. Широко се користи за чистење на површината на предметите, како што се стакло од туш, прозорец, керамичка плочка, огледало и стакло од автомобил. 【Кука за врата од туширање】 закачете ја на рамка за стаклени врати за туширање по вашата употреба. Отстранлив, не е потребно дупчење и оставен остаток од лента. Погоден за висечки крпи, бањи и пискави туш, итн. Забелешка : Оваа кука е само за безделен туш кој е помалку од 15/32 “(12мм), а не за врамен туш и внатрешна врата. го прави писателот за туширање полесен и поефикасен за употреба. Ниту една лента не остава. Неговата рамка усвојува супериорен не'рѓосувачки материјал што е антируст и издржлив. Куката за вратата од туш е направена од 304 не'рѓосувачки челик и не е лесен за 'рѓа или деформација, а заштитниот слој од гума е покриен на За да се избегне гребење. 【Леплива кука】 Ви нудиме дополнителна леплива кука, која може да се примени на плочки за бања за складирање на предмети како што се пилиња за туширање и туш lofah.

Други карактеристики

Најдобри понуди