.

.

Симпатична коска среќна облека за кучиња за кучиња со кадифе за мали кучиња девојче цветно здолниште розово кутре фустани кучиња облека cva22s-d

Симпатична коска среќна облека за кучиња за кучиња со кадифе за мали кучиња девојче цветно здолниште розово кутре фустани кучиња облека cva22s-d

DEN 255.84

Количина на стоки
Тековен

Cultbone Dog Velvet Coldet за мали кучиња, мал : градите на градите 14 ”, должина на задниот дел 12” Препорачано за Јорки, Чихуахуа, мини пин. Ве молиме, измерете го вашето домашно милениче пред да го набавите, ако не знаете која големина треба да земе, само испратете ни ги информациите за големината на вашето куче за помош, ние би сакале да ви помогнеме да ја изберете точната големина. Направено од 100% мек, лесен и истегнат материјал, кој е дише и пријатно за вашите бебиња од крзно сите сезони. Секој симпатичен фустан доаѓа со соодветна лак за коса, што го прави вашето бебе ќе биде шармантна принцеза. Дизајн на пуловер што е лесно да се стави за да може вашето куче да се облече за забавата во ниеден момент - и да биде во центарот на вниманието. Удобно и симпатично фустанче за кученца за девојчиња, тоа е совршено за секој ден носење, забава, свадба, пикник, празници или фотографии или која било прилика што ја сакате.

Други карактеристики

Најдобри понуди