.

.

Jconly 100pcs Игли Мешана Големина 3RL 5RL 7RL 9RL 7RS 9RS 7M1 9M1 9RM 11RM За Уметници и 35 Трансфер Матрица Хартија

Jconly 100pcs Игли Мешана Големина 3RL 5RL 7RL 9RL 7RS 9RS 7M1 9M1 9RM 11RM За Уметници и 35 Трансфер Матрица Хартија

DEN 1039.84

Количина на стоки
Тековен

Јконли Кертриџ Игли-СЕ сертификација100% Ео Гас Стерилизирани и поединечно спакувани.Направете ја вашата тетоважа да работи исклучително мазна и радосна. ПАКУВАЊЕ - Постојат 35 Трансфер Матрица Хартија и 100 тетоважа кертриџ игли вклучува 1203 RL 1205 RL 1207 RL 1209 RL 1207 RS 1209 RS 1207 M1 1209 M1 1209 RM 1211 RM. СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ - овие совети за тетовирање се направени од пластика од медицинско одделение, а иглите за тетовирање се изработени од нерѓосувачки челик од 316 медицински степен. ШИРОК СПЕКТАР на УПОТРЕБА - работи со сите видови стандардни машини за тетовирање на кертриџи и рачки. Џонли Обезбедување На Квалитет-гарантираме дека Нашата Тетоважа Касети Висок Квалитет. Доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, можете да не контактирате во секое време. Поддршка целосна наплата! Можете да купите со доверба.

Други карактеристики

Најдобри понуди