.

.

Млаз-Подмачкајте Бела Литиумска Маст-Сенаменска | Тешки Товари | Водоотпорна | Пумпна / НЛГИ #2 / Содржи ТЕФЛОНСКИ | 14 мл. | Пакување од 30

Млаз-Подмачкајте Бела Литиумска Маст-Сенаменска | Тешки Товари | Водоотпорна | Пумпна / НЛГИ 2 / Содржи ТЕФЛОНСКИ | 14 мл. | Пакување

DEN 371.20

Количина на стоки
Тековен

Нлги #2 - Конзистентност На Путер од Кикирики Отпорен на вода. Произведено во САД. Премиум сенаменска маст која обезбедува супериорни перформанси и заштита. БЕЛАТА ЛИТИУМСКА МАСТ со ТЕФЛОНСКИ продира и формира долготраен заштитен филм кој ќе издржи тешки товари и нема да работи или да се измие.

Други карактеристики

Најдобри понуди