.

.

Машки мулти -џеб патент товар кратки отворени лесни лабави фит -дунгари шорцеви

Машки мулти -џеб патент товар кратки отворени лесни лабави фит -дунгари шорцеви

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

70% памук, 30% полиестер Затворање на патент. Само миење на рацете. ? Пријателски материјал за кожа : Имајте добра пропустливост на воздухот, мека и удобна за носење. Овие панталони се класика што е неопходна за гардеробата на секој човек. ? Дизајн : високо квалитетен материјал, детално дизајниран стил, висококвалитетна изработка. Одлични панталони со висок квалитет по убава цена. Дизајнирајте добро за да се спарите со кошули или дуксери. Совршен подарок за вашиот сопруг, татко, син и пријатели. ? Повод : Панталоните се идеални за активности на отворено, како што се фитнес, велосипедизам, патување, пешачење, качување, рунинг, музички фестивали, плажа и секојдневно секојдневно носење. Вреди да се има во жешката летна и кул сезона. Упатства за перење : Нежно миење на машината под 30 степени Целзиусови или миење на рацете. ⚠Notice : Ве молиме, повикајте ја табелата со големина пред да ја нарачате и нарачајте 1 големина поголема од вашата нормална големина ако сакате да бидете лабави. Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате какви било проблеми за панталони. Среќни сме да ви помогнеме. ? Големина на графиконот со големина : 30 - половината : 30.3 ", колкови : 40,2", бутот : 23,6 ", грант на глуждот : 20.1", должина : 23,6 "Големина : 31 - половината : 31,5", колкови : 40,9 ", Буто : 23,6 ", глужд : 21.3", должина : 24.0 "Големина : 32 - половината : 33.1", колкови : 41,7 ", бутот : 24.4", глуждот на глуждот : 21,7 ", должина : 24.4" Големина : 34- Веист : 35.4 ", колкови : 42,5", бутот : 26.0 ", Грејт на глуждот : 22.4", должина : 24.4 "Големина : 36 - половината : 36,6", колкови : 44.1 ", бутот : 27,6", глуждот на глуждот : 23.2 ", должина : 24,8" Големина : 38 - половината : 39.0 ", колкови : 45,7", бутот : 28,7 ", грант на глуждот : 23.2", должина : 25,2 "Големина : 40 - половината : 40,9", Колкови : 46,5 ", бутот : 28,7", глужд : 24.0 ", должина : 25.2" Големина : 42 - половината : 44.1 ", колкови : 50.4", бутот : 29,5 ", глужд : 24.

Други карактеристики

Најдобри понуди