.

.

DSFEOIGY памук миење Лице Бања Дома Возрасни Мажи И Жени Мека Вода Не Е Лесно Да Се Намали Волна

DSFEOIGY памук миење Лице Бања Дома Возрасни Мажи И Жени Мека Вода Не Е Лесно Да Се Намали Волна

DEN 5248.80

Количина на стоки
Тековен

Памук, волна Земја Како Што Е Означено. Мека и удобна, издржлива и цврста. Површината е рамна, мека и мека. Висока густина, не е лесно да падне. Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени. Лесно исчистете и исушете.

Други карактеристики

Најдобри понуди