.

.

Голем капацитет за пелена на пелена, мумички ранец за грижа за бебиња, уметност разнобојна есенска сценска рурална стилска мултифункционална водоотпорна пакет за

Голем капацитет за пелена на пелена, мумички ранец за грижа за бебиња, уметност разнобојна есенска сценска рурална стилска мултифункционална

DEN 560.00

Количина на стоки
Тековен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Висок квалитет - Ранецот на пелена е направена со нашата премија ткаенина од платно од Оксфорд, која е водоотпорна, издржлива и цврста! Димензии на производот - 11 инчи (L) x 7 инчи (W) x15,7 инчи (H). Голем капацитет - Голем главен оддел, посебни џебови за складирање, вклучувајќи изолирани џебови, тоа е многу елегантно и погодно за многу прилики како шопинг, патување, екскурзија, излегување и сл. Креирано за подобрување на вашиот живот : ќе го сакате нашиот умен дизајн и уникатни карактеристики што Направете го вашиот живот полесен- Погодното отворање со широко уста и задниот отвор за заден патент за лесен пристап во главниот оддел.

Други карактеристики

Најдобри понуди