.

.

Fawns премногу убава торба за пелена ранец Стилски породилно торбичка мултифункционална водоотпорна туристичка медицинска сестра рамо дневна пакет

Fawns премногу убава торба за пелена ранец Стилски породилно торбичка мултифункционална водоотпорна туристичка медицинска сестра рамо

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Овој водоотпорен мултифункционален ранец на медицинска сестра е изработен од водоотпорна полиестерска ткаенина Главен џеб за капацитет + страничен џеб + предна патент џеб + мала кутија за складирање, дизајн со повеќе џеб. Торбата за пелена специјално дизајнирана за млади родители е водоотпорна, лесна за грижа, машина за перење и миење на рацете. Голем капацитет и мултифункционален дизајн, пространа и независна област за складирање на шише, поудобно за употреба. Може да се користи како торба за пелена, ранец за патувања, ранец на лаптоп и така натаму. Модерен и елегантен ранец на медицински сестри, издржлив, практичен и мултифункционален дизајн. Ние нудиме различни персонализирани обрасци за да изберете. Кога патувате, секогаш ќе го покажете вашиот вкус и личност. Тие се исто така соодветни како Божиќни подароци и новогодишни подароци. , Подароци за Денот на мајката, подароци за роденден или сувенири од комерцијални настани, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди