.

.

Снежен леопард бебе што се менува водоотпорна подлога новородена лесна пелена за патувања преносни мени

Снежен леопард бебе што се менува водоотпорна подлога новородена лесна пелена за патувања преносни мени

DEN 223.84

Количина на стоки
Тековен

Чист памучен материјал, еднострано печатење, 20 x 28 инчи Со нашите влошки за промена на подлогата, вашето бебе може да легне удобно и да ужива во промена на пелени во секое време, каде било без гужва. Заштитете го вашето бебе од тврди и валкани површини на станицата за менување на јавна пелена. Пакувањето на потребите на вашето бебе за еден ден може да биде здодевно, и сè што вашето бебе има зазема многу простор во торбата за пелена. Влошките за менување на пелена што може да се преклопуваат и преносни пелени создаваат свет на разлика за современиот родител. Нашите преносни влошки за промена на пелена убаво се преклопуваат и се вклопуваат во која било торба за пелена, осигурувајќи се дека никогаш не треба да се грижите за преполнување на торбата за пелена. Ткаенината е композит на еколошки активни обоени плетени памук и еколошки TPU, кој има и удобност на памук и водоотпорна функционалност на TPU. Машината што се мие, миење на ладна вода (обично пристигнува во рок од 7-15 дена од пратката). Чист памучен материјал, еднострано печатење, 20 x 28 инчи. Со нашите влошки за промена на подлогата, вашето бебе може да легне удобно и да ужива во промена на пелени во секое време, каде било без гужва. Заштитете го вашето бебе од тврди и валкани површини на станицата за менување на јавна пелена. Пакувањето на потребите на вашето бебе за еден ден може да биде здодевно, и сè што вашето бебе има зазема многу простор во торбата за пелена.

Други карактеристики

Најдобри понуди