.

.

Смешно знаме на Колорадо знамето нуркање печатена пелена торба бебешки торбички торбички водоотпорна торба за рамо на рамо за мајка и тато

Смешно знаме на Колорадо знамето нуркање печатена пелена торба бебешки торбички торбички водоотпорна торба за рамо на рамо за мајка и

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

полиестер Направени во САД или увезени. Затворање на патент. Димензии на торбата за бебиња : 11 x 15,7 x 7 инчи (L x H x W). Дневно дизајниран со џеб за главен капацитет, страничен џеб, предна џеб за патент, мала кутија за складирање, мулти -џеб дизајн. Ова е една мултифуктивна торба. Бојата има црна , сива и црвена. Бебе торба Унисекс материјал : Водоотпорна полиестерска ткаенина. на работи за нејзиното/неговото бебе кога се дружи. Дизајн торба за рамо : Нашиот смешен дизајн на торби за рамо со шема отпечатена на торбата и посебен оддел за складирање на различни предмети за залив. Широк спектар на предмети потребни за да излезат на отворено и патување. Голем капацитет : Врвен дизајн на затворање на поштенски патенти, лесен за чување и одземање, пространа и независна област за дизајн на шише, попогодно за usemulti џебовите со доволно простор за сите ваши работи, вклучително и шише за медицинска сестра, пелена, хартија за ткиво, облека за бебе и др.

Други карактеристики

Најдобри понуди